TLAKOVÝ EXPERIMENT MÁ TRHLINY, PRASKÁ!

Keď je tlak neúmerný, systém praská tam, kde sú zúžené jeho možnosti a najslabšie miesta. A najslabšie miesta akejkoľvek nepreverenej teórie sú nepodložené predpoklady, ktoré nie sú dokázané, no tlačia potencionálnym rizikom, že sa vytúžené predpoklady nepotvrdia. Čím je predpoklad vzdialenejší doteraz overeným prírodným zákonitostiam, tým viac napätia experiment prináša. Veď čo keby náhodou???

Pri normálnom experimente aj nepredpokladané výsledky potešia, veď ide o Pravdu, či nie?? Tak sa tešme, Pravda už z časti prichádza! A čo viac, máme úplnú istotu, že sa aj v plnosti dostaví.

A tlaky budú tlačiť tým viac, čím menej predpokladov a vysnívaných prianí sa nebude potvrdzovať a ani sa nepotvrdí. Však v závislosti od času sa deje pravý opak.

V prípade, že si riadenie spoločnosti nemôže a nevie pomôcť filozofiou alebo ideológiou, a už vôbec nie svetonázorom, môže si medicínske predpoklady a experimenty vypožičať za účelom zmeny správania spoločenských subjektov. Tak či onak, korektorom bude Pravda v svojich vedeckých ale aj praktických (povedzme) laických následkoch. Hydraulickým tlakovým zariadením je dnes otázka zdravia a potencionálnej iatrogénnej invalidizácii bez formálnej zodpovednosti experimentátorov. Tá zostala v súlade s ľudskými právami ( a aj povinnosťami) v rukách experimentálnych subjektov. Otázky svedomia sú predmetom rôznych etických komisií. Tie nie sú predmetom tohto článku. Ide len o medicínske výsledky a zdroje. Experiment dospel ku krátkodobým a strednodobým výsledkom pozorovania, na dlhodobé si musíme počkať v nádeji, že nebudú až také prekvapivé ako tie krátkodobé.

ZAOČKOVANÍ JEDINCI SÚ ZODPOVEDNÍ ZA PRENOS

Thailand Medical News  zverejnil údaje novej štúdie  vedenej Broad Institute of Harvard a MIT, Cambridge-USA a MADPH (Massachusetts Department of Public Health), ktorá potvrdila, že plne zaočkovaní jedinci sú zodpovední za prenos a šírenie nových delta subvariantov vrátane AY.25, ktorý bol zodpovedný za prudký nárast ochorenia v Massachusetts.

Viaceré letné podujatia vrátane veľkých vnútorných stretnutí v Provincetown v štáte Massachusetts (MA) v júli 2021 prispeli k prepuknutiu viac ako tisícky prípadov COVID-19 medzi obyvateľmi a návštevníkmi. Väčšina prípadov bola plne zaočkovaná, mnohé z nich boli tiež symptomatické, čo … vyvolalo otázky o infekcii a prenose medzi očkovanými jednotlivcami.

 

Variant Delta predstavoval 99 % sekvenovaných prípadov spojených s ohniskom. Fylogenetická analýza naznačuje, že v súbore údajov je viac ako 40 zdrojov delta, pričom jeden podvariant AY.25 je zodpovedný za jeden klaster obsahujúci 83 % genómov spojených s ohniskom. Tento klaster pravdepodobne nebol výsledkom rozsiahleho rozšírenia na jednom mieste, ale skôr prenosu zo spoločného zdroja naprieč viacerými nastaveniami v krátkom čase. Kombinované genomické a epidemiologické údaje poskytujú silnú podporu pre 25 prípadov prenosu z plne zaočkovaných jedincov, vrátane mnohých medzi nimi; samotné genómové údaje poskytujú dôkaz pre ďalších 64. Genomická epidemiológia spolu poskytuje obraz epidémie v provincii Provincetown s vysokým rozlíšením a odhaľuje viaceré prípady prenosu delty od plne zaočkovaných jedincov.

Takže, kto je ten zodpovedný?? A kto sa koho teraz musí pri svojej zodpovednosti báť a koho treba s ohľadom na túto zodpovednosť a hlavne pred kým chrániť. Veď sloboda prichádza práve s poznaním Pravdy a tým prevzatej zodpovednosti. A ak vakcína nie je slobodou, čo ňou teda je?

DOŠLO K ZMENE KORUNY

A čo „spajky“ (Spike protein), na ktorých je to celé postavené. Došlo k zmene koruny, nie britskej na ruskú (aj keď plynová kríza tak napovedá) ale tej molekulárnej. Potvrdzuje sa, že vysnívaný benefit S proteínu mutáciou alias veľkou premenou je z hry na záchranu ľudstva vyradený. Trombofilný stav a riziko zlyhania imunity je ďalší krátkodobý výsledok experimentu. Aj vďaka tejto mutácii, dávno predpokladanej znalými prírodných zákonov.

Zdroj uvádza, že Spike proteín SARS-CoV-2 variantU A.30 je silne zmutovaný a vyhýba sa protilátkam vyvolaným očkovaním s vysokou účinnosťou a mohol by ohroziť účinnosť vakcíny.

Jednoducho tu je štúdia, kde je stručne povedané:

A.30 vykazuje vlastnosti a správanie, ktoré sa nepozoruje pre iné vírusové varianty a účinne sa vyhýba neutralizácii protilátkami vyvolanými očkovaním!

Takže čo nás čaká? Čaká nás v prvom rade poznanie výsledkov experimentu a aj „radosť z objavovania“, ktorá je daná očakávaním a predovšetkým zodpovednosťou jednak na strane subjektov experimentujúcich ako aj na strane subjektov experimentu. Však tešiť sa už len niekto bude. Pravdepodobne ten, kto pozná objektívne zákonitosti prírody a ako subjekt prírody podľa toho aj konal. A to biblické na záver tiež môže vzísť z experimentu ako potvrdenie: „A prví budú poslednými a poslední, prvými“.

My sa síce snažíme byť čo najrýchlejší, aj si myslíme, že sme dostali krídla, len to závažie nám už nepríde ako prekážka, a ním je sklon klamať a klamať sa. Výsledok života s ním? S-klamať a s-klamať sa! Či??

FOTO: Arie Wubben „Toto graffiti ukazuje silu peňazí. Beháme a lietame v kruhoch, aby sme získali peniaze, ale nikam sa nedostaneme“.

Zdroj:

https://www.nature.com/articles/s41423-021-00779-5

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.10.20.21265137v1

https://www.thailandmedical.news/news/harvard-and-madph-study-shows-that-delta-sub-variant-ay-25-is-transmitted-by-fully-vaccinated-individuals-and-causes-breakthrough-infections