MUDr. Juraj Šaling

Chirurgická ambulancia

Kpt. Nálepku 643/10
962 12 Detva

WhatsApp / Mobil: 0903 216 335
Tel.: 045 / 5459074
Mail: 1@hilarion.sk 

Bioregulačná liečba pomocou peptidov a farmakopunktúra

Hľadáte prirodzený spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie a pohodu? Využite našu špecializovanú ambulanciu bioregulačnej liečby pomocou peptidov a farmakopunktúry. Táto liečebná metóda kombinuje najnovšie poznatky v oblasti bioregulácie s tradičnou kórejskou medicínou, aby priniesla optimálne výsledky.

Čo je bioregulačná liečba?

Bioregulačná liečba využíva peptidy, čo sú krátke reťazce aminokyselín, na podporu prirodzených regeneračných procesov v tele. Táto liečba je vhodná pre rôzne zdravotné problémy, vrátane chronických ochorení, oslabeného imunitného systému a celkového zlepšenia vitality.

Farmakopunktúra

Farmakopunktúra je moderná terapeutická technika, ktorá kombinuje tradičnú akupunktúru s aplikáciou farmakologických látok do akupunktúrnych bodov. Táto metóda zvyšuje účinnosť liečby a poskytuje rýchlejšiu úľavu od bolesti a iných príznakov.

Online poradenstvo

Pre vaše pohodlie poskytujeme aj online poradenstvo. Môžete konzultovať svoj zdravotný stav a získať odborné rady z pohodlia vášho domova. Cena konzultácie je 50 €.

Ako sa objednať?

Rezervujte si svoju konzultáciu a liečbu jednoducho online alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle / WhatsAppe +421 903 216 335 či e-mailom na 1@hilarion.sk.

Zlepšite svoje zdravie prirodzenou cestou. Tešíme sa na vašu návštevu!